Обслуговуюча база SMOK V8-RBA

  • Виробник: Smok
  • Артикул: SMOK V8-RBA
  • Бонусні бали: 35
  • Наявність: В наявності
  • 350,00 грн.

  • Ціна в бонусних балах: 350

0 відгуків / Написати відгукSMOK V8-RBA Coil - обслуговуюча база від компанії Smok, призначена для використання спільно з баком TFV8.

Ключові особливості бази SMOK V8 RBA:

Обслуговуюча база призначена для використання в кліромайзері SMOKE TFV8, перетворюючи його, таким чином, в обслуговуючий атомайзер.

Цей пристрій виготовлено з нержавіючої сталі, що дуже доречно, адже цей метал не іржавіє через постійний контакт з рідиною. Конструкція бази виконана за принципом Дріп атомайзера. Є дві масивні стійки Velocity, які добре себе вже зарекомендували у багатьох інших моделях. У стійках знаходиться по два великих отвори для фіксації хвостів спіралі, а тому в цій базі можна встановити відразу дві жирні намотки. Втім пристрій так само відмінно працює і на одній спіралі. 


Стійки в базі виконані за принципом drip-атомайзера Velocity - дві вертикальні зручні стійки з двома отворами в кожній для зручної установки спіралей;
Для установки спіралей в базу необхідно зняти верхню частину корпусу, відкрутити чотири гвинти і встановити спіралі в посадкові отвори, зажавши їх гвинтами до бази.

Для гніту рекомендовано використовувати японський органічний хлопок, він рівномірно розподіляє рідину в спіралі і передає відмінний смак рідини у вигляді пари, без сторонніх домішків та присмаків. До того ж він без проблем вбирає навіть занадто густі рідини, не даючи при цьому їм підгорати.

При купівлі оригінальної бази TFV8 RBA Coil ви отримаєте в комплекті вже встановлені дві готові спіралі з канталовой дроту опір яких становить 0,28 Ом для отримання смачного і вражаючого, по кількості, пара. Кантал відрізняється тривалою зносостійкістю і пластичністю. Також він рівномірно нагрівається під час роботи, не залишаючи точкових пропалень.

Перед першим запуском і установкою вати, спіраль необхідно обов'язково пропалити, щоб позбутися від стороннього присмаку.

А вже далі, перед першим використанням бази, з встановленим після пропалювання спіралі бавовною, Вам слід пам'ятати:

 При дуже високій потужності під час першого старту ви можете спалити вату. Рекомендується встановлений бавовняний гніт рясно змочити рідиною для паріння і залишити на кілька хвилин щоб отримати час на рівномірне просочення вати. Тільки після цього можна сміливо заливати в бак рідину і починати парити.

Така проста маніпуляція допоможе вам уникнути присмаку гару через підгоряння гніту. Це так само істотно збільшить термін експлуатації не тільки вати, а й обох спіралей, що теж дуже важливо.

 

Комплектація:

  • Обслуговуюча база V8-RBA - 1 шт.
  • Готова спіраль - 2 шт. опором 0,28 Ом;
  • Ключ шестигранник - 1 шт.
  • Затягуючі гвинти – 4 шт.

 

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Схожі товари

Clapton coil 24GA+32GA

Clapton coil 24GA+32GA

Clapton coil Вейпери небезпідставно стверджують, що їхні ряди стрімко ростуть за рахунок колишніх к..

12,00 грн.

Smok TFV8 Baby

Smok TFV8 Baby

SMOK TFV8 BABY Beast Tank - міні-версія флагманського бакомайзера компанії Smok - TFV8 Cloud Beast..

700,00 грн.

Нещодавно переглянуті товари

SMOK V8-RBA

SMOK V8-RBA

350,00 грн.

Top