Smok

Smok

SMOK є провідним брендом IVPS Technology Co Limited, яка є професіоналом в дослідженні і виробництві електронних сигарет. Компанія розташована в районі Наньшань міста Шеньчжень, в центрі світових виробників електронних сигарет. З моменту заснування в 2010 році SMOK досягла відмінної репутації завдяки високій якості товарів, потужної інноваційної спроможності та відмінному обслуговуванню клієнтів. Завдяки безперервним дослідженням і розробкам в області нових технологійSMOK випустила серію запатентованих продуктів.

У цій статті ми опишемо її історію та ключові продукти.

SMOK була заснована в 2010 році як провідний бренд корпорації IVPS. Розташована вона в місті Шеньчжень округ Наншань, світовому виробничому центрі для вейпінга. Займається компанія як дослідженнями і розробкою, так і виробництвом.

Перші кроки в вейпінге компанія зробила в 2011, випустивши перший в історії двоспіральної картомайзера. У той час використання двох спіралей було новим і незвичним явищем. І за допомогою цих популярних картомайзера вейпери отримали можливість випробувати новий рівень смаку і пара.


2012 рік не став для компанії настільки ж новаційним щодо нових продуктів, але він зміцнив репутацію SMOK як фірми, що розширює межі. Мод SMOK Telescope мав нову систему, що дозволяє використовувати акумулятори різного типорозміру, від 18350 до 18490 / 18500 та 18650. Компанія володіє патентом на цю унікальну конструкцію. Моди VMax та ZMax стали проривом компанії в «новий» світ варівольта. Як і вироби більшості китайських конкурентів того часу, продукти лінійки Smoktech 2012 року працювали непогано, але їх естетика була не на висоті.

У 2013 році компанія просуває в танках Pyrex Aro і Tumbler свою нову «безфітільную» технологію. У них використовувалася нетиповий дизайн з нижнім випарником, що дозволяв уникнути появи «гару». Натхнені одним з найбільш яскравих пристроїв всіх часів, eGo Winder, вироби SMOK звернули на себе увагу багатьох ентузіастів електронних сигарет. Пізніше з'явився Magneto, поліпшена версія мода Telescope, яка виділялася набагато кращим дизайном і унікальною магнітної кнопкою.

Компанія SMOK - новатор в індустрії вейпінга.

Коли нормою стали моди з функцією зміни потужності (варіватт), SMOK випустила різноманітну лінійку виробів, що підтримують цю технологію.  Rocket, Shuttle і Silenus були дуже зручними модами з варіваттом. Найбільш цікавим продуктом, випущеним SMOK в 2014 році був BEC Pro. Це був перший пристрій компанії, що підтримує бездротовий інтерфейс Bluetooth, передову функцію, яка буде присутня і в більш пізніх продуктах SMOK.

2015 був найважливішим роком для Smoktech. Хоча у компанії справи завжди йшли добре, це був перший рік, коли були випущені вироби, розраховані на хардкорних вейперов. Кліромайзер TFV4 визначив нові стандарти саб-омних баків. Це був перший кліромайзер, який забезпечував характеристики, що раніше були доступні тільки на мехмодах з супер-низькоомними намотками. Приголомшливий продукт, який змінив розуміння і очікування від саб-омних баків. Що стосується модів, серія X Cube поєднувала високу потужність і функцію варіватта з використанням технології Bluetooth. В очах ентузіастів 2015 був роком рекордів для компанії SMOK.

З 2016 успіх продовжився. Компанія прийшла в нішу обслуговуючих Атомайзери зі своєю моделлю TF-RTA. З модів, моделі H-Priv запропонували вейперам потужність і універсальність за доступною ціною. Новий набір Alien, став одним з найпопулярніших товарів року. І що природньо, флагманським продуктом SMOK став атомайзер TFV8, який змінив TFV4. І знову SMOK показала новий рівень характеристик саб-омних баків.

Репутація виробів SMOK

Всі ці роки компанія SMOK залишалася на перших місцях, пропонуючи прийнятну якість за низькою ціною. Крім цього, вона запустила кілька трендів, що заслуговують уваги трендів: двоспіральні кліромайзери продемонстрували інший рівень смаку і пару в цій категорії. Інтерфейс Bluetooth, що залишається екзотикою світу вейпінга, показав свій потенціал. TFV4 підняв саб-омні баки на новий рівень.

Коли ви питаєте багатьох любителів про компанію SMOK, перше, що спадає їм на думку - величезні хмари диму. За це треба дякувати TFV4. До нього «багато пара» було вотчиною обслуговуючих дріпок RDA. Але компанія змогла зробити свої саб-омні баки синонімом клауд-чейсінга, і це помітне досягнення.

Моди виробництва цієї компанії часто були новаторськими. Для багатьох вейперов пристрої SMOK мають безліч переваг. Від телескопічних трубчастих модів до дерев'яних бокс-модів, керованих через Bluetooth, вони розширювали горизонти. Команда розробників створила кілька моделей, які вплинули на всю індустрію. Багато конкурентів вподальшому намагалися імітувати їх дизайн і технологію, але все ж таки, вперше, користувачі, отримували можливість випробувати їх на пристроях Smoktech .

Вплив SMOK на індустрію

SMOK стала однією з найбільш прогресивних китайських компаній у своїй галузі. Багато зусиль докладається до розробки оригінальних продуктів. А це не завжди було типово для китайських компаній, але тепер стало нормою. Під час, коли Smoktech випустила свої трубчасті мехмоди Telescope і Magneto, багато конкурентів задовольнялися клонуванням (наприклад, Sigelei ). SMOK показала важливість розробки оригінальних продуктів і посилено працювала над створенням репутації однієї з кращих компаній у всьому світі, а не тільки в Китаї.
Це також показало важливість експериментування. Коли більшість любителів користувалися односпіральной картомайзера Boge, двоспіральні вироби SMOK викликали фурор. Звичний по стільникових телефонах інтерфейс Bluetooth однією з перших був застосований в індустрії вейпінга компанією Smoktech.
Але, звичайно, найбільший вплив на індустрію надав кліромайзер TFV4. Він встановив нові стандарти для саб-омних баків в тому, що стосується якості та кількості пару. Також з нього почався тренд на пропозицію різних типів випаровувачів. Існує більше десяти різних випарників (атомайзерів) для TFV4, включаючи кілька обслуговуючих варіантів - RBA. Асортимент простягається від простих односпіральной варіантів зі спіраллю з нержавіючої сталі для використання в режимі температурного контролю, до божевільних восьміспіральних версій зі спіралями Clapton . У той час як більшість виробників зазвичай пропонували пару варіантів випарників, SMOK показала новий рівень різноманітності, з декількома десятками різноманітних випаровувачів для свого кліромайзера TFV4. І ця тенденція продовжилася в 2016 році з появою TFV8.

Підведемо підсумок:

SMOK є істинним піонером в індустрії вейпінга. Маючи в своєму каталозі кілька інноваційних виробів, компанія володіє стійкою репутацією одного з новаторів. Поки більшість конкурентів займалося копіюванням, SMOK створювала оригінальні вироби. Поки більшість слідкували трендам, SMOK створювала їх. Завдяки компанії SMOK не тільки зявилося кілька передових виробів, але і вся індустрія зробила кілька кроків вперед.


Офіційний сайт компанії Shenzhen SMOK Technology CO., LTD


Порівняти товар (0)


Smok Brit One Mega

Smok Brit One Mega

Smok Brit One Mega Kit має вбудовану акумуляторну батарею ємністю 2000 Mah з максимальною напругою&n..

900,00 грн.

Smok Micro One R80

Smok Micro One R80

Smok Micro One R80 TC Kit - це електронна сигарета, яка зібрала в собі розробки попередників, щоб зр..

1.800,00 грн.

SMOK TF-R2

SMOK TF-R2

 Smok  TF-R2  для кліромайзера Smok TFV4/MINI. База дозволяє власникам кліромайзера T..

250,00 грн.

Smok TFV8 Baby

Smok TFV8 Baby

SMOK TFV8 BABY Beast Tank - міні-версія флагманського бакомайзера компанії Smok, TFV8 Cloud Beast, п..

700,00 грн.

Smok V8-Q4

Smok V8-Q4

SMOK TFV8 V8-Q4 Head  - комплект з трьох змінних випарників, призначених для бака TFV..

120,00 грн.

SMOK V8-RBA

SMOK V8-RBA

SMOK V8-RBA Coil - яку обслуговує база від компанії Smok, призначена для використання спільно з бако..

350,00 грн.

Smok V8-T8

Smok V8-T8

SMOK TFV8 V8-T8 Head  - комплект з трьох змінних випарників, призначених для бака TFV8 від..

160,00 грн.

SMOK VAPE PEN 22

SMOK VAPE PEN 22

Пропонуємо стартовий набір від компанії SMOK VAPE PEN 22. Електронна сигарета у вигляді ручки. Має с..

550,00 грн.

Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)
Top