Smok

Smok

SMOK є провідним брендом IVPS Technology Co Limited, яка є професіоналом в дослідженні і виробництві електронних сигарет. Компанія розташована в районі Наньшань міста Шеньчжень, в центрі світових виробників електронних сигарет. З моменту заснування в 2010 році SMOK досягла відмінної репутації завдяки високій якості товарів, потужної інноваційної спроможності та відмінному обслуговуванню клієнтів. Завдяки безперервним дослідженням і розробкам в області нових технологійSMOK випустила серію запатентованих продуктів.

У цій статті ми опишемо її історію та ключові продукти.

SMOK була заснована в 2010 році як провідний бренд корпорації IVPS. Розташована вона в місті Шеньчжень округ Наншань, світовому виробничому центрі для вейпінга. Займається компанія як дослідженнями і розробкою, так і виробництвом.

Перші кроки в вейпінге компанія зробила в 2011, випустивши перший в історії двоспіральної картомайзера. У той час використання двох спіралей було новим і незвичним явищем. І за допомогою цих популярних картомайзера вейпери отримали можливість випробувати новий рівень смаку і пара.


2012 рік не став для компанії настільки ж новаційним щодо нових продуктів, але він зміцнив репутацію SMOK як фірми, що розширює межі. Мод SMOK Telescope мав нову систему, що дозволяє використовувати акумулятори різного типорозміру, від 18350 до 18490 / 18500 та 18650. Компанія володіє патентом на цю унікальну конструкцію. Моди VMax та ZMax стали проривом компанії в «новий» світ варівольта. Як і вироби більшості китайських конкурентів того часу, продукти лінійки Smoktech 2012 року працювали непогано, але їх естетика була не на висоті.

У 2013 році компанія просуває в танках Pyrex Aro і Tumbler свою нову «безфітільную» технологію. У них використовувалася нетиповий дизайн з нижнім випарником, що дозволяв уникнути появи «гару». Натхнені одним з найбільш яскравих пристроїв всіх часів, eGo Winder, вироби SMOK звернули на себе увагу багатьох ентузіастів електронних сигарет. Пізніше з'явився Magneto, поліпшена версія мода Telescope, яка виділялася набагато кращим дизайном і унікальною магнітної кнопкою.

Компанія SMOK - новатор в індустрії вейпінга.

Коли нормою стали моди з функцією зміни потужності (варіватт), SMOK випустила різноманітну лінійку виробів, що підтримують цю технологію.  Rocket, Shuttle і Silenus були дуже зручними модами з варіваттом. Найбільш цікавим продуктом, випущеним SMOK в 2014 році був BEC Pro. Це був перший пристрій компанії, що підтримує бездротовий інтерфейс Bluetooth, передову функцію, яка буде присутня і в більш пізніх продуктах SMOK.

2015 був найважливішим роком для Smoktech. Хоча у компанії справи завжди йшли добре, це був перший рік, коли були випущені вироби, розраховані на хардкорних вейперов. Кліромайзер TFV4 визначив нові стандарти саб-омних баків. Це був перший кліромайзер, який забезпечував характеристики, що раніше були доступні тільки на мехмодах з супер-низькоомними намотками. Приголомшливий продукт, який змінив розуміння і очікування від саб-омних баків. Що стосується модів, серія X Cube поєднувала високу потужність і функцію варіватта з використанням технології Bluetooth. В очах ентузіастів 2015 був роком рекордів для компанії SMOK.

З 2016 успіх продовжився. Компанія прийшла в нішу обслуговуючих Атомайзери зі своєю моделлю TF-RTA. З модів, моделі H-Priv запропонували вейперам потужність і універсальність за доступною ціною. Новий набір Alien, став одним з найпопулярніших товарів року. І що природньо, флагманським продуктом SMOK став атомайзер TFV8, який змінив TFV4. І знову SMOK показала новий рівень характеристик саб-омних баків.

Репутація виробів SMOK

Всі ці роки компанія SMOK залишалася на перших місцях, пропонуючи прийнятну якість за низькою ціною. Крім цього, вона запустила кілька трендів, що заслуговують уваги трендів: двоспіральні кліромайзери продемонстрували інший рівень смаку і пару в цій категорії. Інтерфейс Bluetooth, що залишається екзотикою світу вейпінга, показав свій потенціал. TFV4 підняв саб-омні баки на новий рівень.

Коли ви питаєте багатьох любителів про компанію SMOK, перше, що спадає їм на думку - величезні хмари диму. За це треба дякувати TFV4. До нього «багато пара» було вотчиною обслуговуючих дріпок RDA. Але компанія змогла зробити свої саб-омні баки синонімом клауд-чейсінга, і це помітне досягнення.

Моди виробництва цієї компанії часто були новаторськими. Для багатьох вейперов пристрої SMOK мають безліч переваг. Від телескопічних трубчастих модів до дерев'яних бокс-модів, керованих через Bluetooth, вони розширювали горизонти. Команда розробників створила кілька моделей, які вплинули на всю індустрію. Багато конкурентів вподальшому намагалися імітувати їх дизайн і технологію, але все ж таки, вперше, користувачі, отримували можливість випробувати їх на пристроях Smoktech .

Вплив SMOK на індустрію

SMOK стала однією з найбільш прогресивних китайських компаній у своїй галузі. Багато зусиль докладається до розробки оригінальних продуктів. А це не завжди було типово для китайських компаній, але тепер стало нормою. Під час, коли Smoktech випустила свої трубчасті мехмоди Telescope і Magneto, багато конкурентів задовольнялися клонуванням (наприклад, Sigelei ). SMOK показала важливість розробки оригінальних продуктів і посилено працювала над створенням репутації однієї з кращих компаній у всьому світі, а не тільки в Китаї.
Це також показало важливість експериментування. Коли більшість любителів користувалися односпіральной картомайзера Boge, двоспіральні вироби SMOK викликали фурор. Звичний по стільникових телефонах інтерфейс Bluetooth однією з перших був застосований в індустрії вейпінга компанією Smoktech.
Але, звичайно, найбільший вплив на індустрію надав кліромайзер TFV4. Він встановив нові стандарти для саб-омних баків в тому, що стосується якості та кількості пару. Також з нього почався тренд на пропозицію різних типів випаровувачів. Існує більше десяти різних випарників (атомайзерів) для TFV4, включаючи кілька обслуговуючих варіантів - RBA. Асортимент простягається від простих односпіральной варіантів зі спіраллю з нержавіючої сталі для використання в режимі температурного контролю, до божевільних восьміспіральних версій зі спіралями Clapton . У той час як більшість виробників зазвичай пропонували пару варіантів випарників, SMOK показала новий рівень різноманітності, з декількома десятками різноманітних випаровувачів для свого кліромайзера TFV4. І ця тенденція продовжилася в 2016 році з появою TFV8.

Підведемо підсумок:

SMOK є істинним піонером в індустрії вейпінга. Маючи в своєму каталозі кілька інноваційних виробів, компанія володіє стійкою репутацією одного з новаторів. Поки більшість конкурентів займалося копіюванням, SMOK створювала оригінальні вироби. Поки більшість слідкували трендам, SMOK створювала їх. Завдяки компанії SMOK не тільки зявилося кілька передових виробів, але і вся індустрія зробила кілька кроків вперед.


Офіційний сайт компанії Shenzhen SMOK Technology CO., LTD


Порівняти товар (0)


RBA SMOK TF-R2

RBA SMOK TF-R2

 Smok  TF-R2  для кліромайзера Smok TFV4/MINI. База дозволяє власникам кліромайзера T..

250,00 грн.

Smok Brit One Mega

Smok Brit One Mega

Компанія SMOK широко відома завдяки своїм унікальним і потужним батарейним модам і технологічним клі..

900,00 грн.

Smok Micro One R80

Smok Micro One R80

Smok Micro One R80 TC Kit - це електронна сигарета, яка зібрала в собі розробки попередників, щоб зр..

1.800,00 грн.

Smok TFV8 Baby

Smok TFV8 Baby

SMOK TFV8 BABY Beast Tank - міні-версія флагманського бакомайзера компанії Smok - TFV8 Cloud Beast..

700,00 грн.

Smok V8-Q4

Smok V8-Q4

SMOK TFV8 V8-Q4 Head  - комплект з трьох змінних випарників, призначених для бака TFV..

120,00 грн.

SMOK V8-RBA

SMOK V8-RBA

SMOK V8-RBA Coil - обслуговуюча база від компанії Smok, призначена для використання спільно з баком ..

350,00 грн.

Smok V8-T8

Smok V8-T8

SMOK TFV8 V8-T8 Head  - комплект з трьох змінних випарників, призначених для бака TFV8 від..

160,00 грн.

SMOK VAPE PEN 22

SMOK VAPE PEN 22

Пропонуємо стартовий набір від компанії SMOK VAPE PEN 22. Електронна сигарета у вигляді ручки. Має с..

550,00 грн.

Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)
Top