Оплата і доставка

 1. Якщо у менеджера не виникне питань на Ваше замовлення, то замовлення на 100% буде відправлене Вам автоматично в день замовлення.
  Замовлення отримані в будні дні до 17-00 відправляються в день отримання замовлення.
  При виникненні питань з вами обов'язково зв'яжеться менеджер.
 2. Замовлення оформлені в П'ятницю після 17-00, будуть оброблені і відправлені в перший робочий день нового тижня (понеділок).
  Ми не відправляємо замовлення в суботу, неділю та святкові дні.
 3. Номер накладної, для отримання замовлення через службу доставки, буде Вам відправлений за допомогою SMS-повідомлення на номер мобільного телефону зазначеного Вами при реєстрації з 17-00 до 21-00 в день відправлення замовлення.
  Якщо SMS з номером декларації до Вас не дійшло до 10 години ранку наступного за днем замовлення робочого дня, то просимо Вас повідомити нам про це.
 4. Підтвердженням обробки Вашого замовлення також буде і лист на електронну скриньку, яку Ви вказали при реєстрації
 5. Перевірити шлях (маршрут та наявність) посилки перевізником Нова Пошта можна за адресою http://novaposhta.ua/
 6. Звертаємо вашу увагу на те, що назва рідин Dekang та Vaporever на баночках можуть відрізнятися від їх назв на сайті.
  Наприклад: на сайті Kent, а на баночці SEC. Це пов'язано із захистом інтелектуальних прав на відомі бренди, такі як Marlboro, Dunhill і т.д.

Оплата за товар в нашому магазині відбувається наступними варіантами:

 

Передоплата - шляхом зарахування на картку

- Це попередня оплата за товар, яку Ви здійснюєте до того, як ми відправимо Вам товар. Це, як правило, безготівкова оплата, яка здійснюється через банківський переказ, через систему Приват24, через переказ грошових коштів по системі WebMoney або ж оплата іншими поширеними способами переказу грошей. Попередня оплата - це найбільш економний і зручний вид оплати, так як при отриманні товару в офісі поштової служби Вам не доведеться додатково оплачувати за їх послугу доставки Ваших грошей за товар до нас назад (наприклад, за послугу післяплати - 1,5 % -2% від суми замовлення). Такий спосіб істотно знижує вартість доставки, так як при передоплаті за товар сумарна вартість за доставку знижується в півтора - два рази. У цьому випадку, у Вас відпадає необхідність переплачувати поштовій службі за їх послугу зворотньої доставки коштів.

У нас попередня оплата здійснюється виключно шляхом зарахування на картку ПриватБанку.

Поповнення карти Приватбанку за номером в будь-якому відділенні Приват-Банку або в касі самообслуговування, а також через онлайн-банкінг. Перевага даного виду оплати - низька комісія. Оплачувати на карту можна при виборі будь-якого способу доставки. Номер карти для оплати буде висланий Вам при завершенні покупки.

 

 

Післяоплата - при отриманні товару

В народі "наложка" - це оплата за товар, яку Ви здійснюєте в момент отримання товару. Це, як правило, оплата готівкою за товар в момент отримання: безпосередньо від працівника інтернет-магазину (з рук в руки) або в офісі, складі, будівлі тієї чи іншої поштової служби, яку Ви вибрали для доставки Вам замовлення. Не всі служби доставки підтримують післяплату.

 

Оплата при отриманні товару на складі служби доставки. Спочатку перевіряєте комплектацію і якість товару, і тільки потім оплачуєте. Актуально при замовленні по Україні.

Top