Правила і умови

Введення

Ласкаво просимо на Торговий майданчик e-cygarka.com!
Нам завжди важливо те, що Ви думаєте про нашу компанію і про якість нашої роботи. Ми завжди намагаємося виконати всі побажання наших клієнтів, але при цьому існує ряд правил, які ми визначили для нашої роботи і від яких ми ніколи і ні за яких обставин не будемо відступати.
Отже, використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтеся з усіма нижченаведеними нашими правилами і приймаєте те, що вони можуть бути змінені в будь-який час без попереднього повідомлення про це. Дані правила не можуть бути змінені або порушені з боку відвідувачів сайту ніколи і ні за яких умов.

Особистий кабінет

Зареєструвавшись на сайті e-cygarka.com, Ви погоджуєтеся з тим, що ніхто і ніколи крім Вас не отримає інформацію про Ваш login та пароль, щоб увійти під Вашим ім'ям в свій особистий кабінет. Ви також розумієте, що це робиться в Ваших інтересах і тільки Ви особисто відповідаєте за всі дії, зроблені з Вашого облікового запису.
Ми також будемо робити все максимально можливе з нашого боку, щоб унеможливити будь-який доступ до Ваших персональних даних, які Ви ввели при реєстрації, з боку третіх осіб. Ви однозначно погоджуєтеся з тим, що негайно попередите адміністрацію торгового майданчика в тому випадку, якщо Вам стане відомо про будь-яке несанкціоноване використання Вашого облікового запису. Ви також підтверджуєте те, що вся інформація про себе, яку Ви ввели або введете при реєстрації на даному сайті, є гарантовано достовірною, точною та повною. У разі будь-яких змін Ваших персональних (контактних) даних Ви повинні негайно відповідно змінити Вашу персональну інформацію.

Блокування доступу на сайт

Ви беззастережно погоджуєтеся з тим, що адміністрація торгового майданчика може в будь-який час і без попереднього повідомлення заборонити Вам доступ на сайт e-cygarka.com в тому випадку, якщо адміністрація прийняла власне рішення про те, що Ваші дії є протизаконними по відношенню до даного сайту або законодавством.

Право здійснювати покупку

Зареєструвавшись на сайті e-cygarka.com, Ви свідомо підтверджуєте той факт, що на момент реєстрації Вам виповнилося 18 років та Ви маєте повне юридичне право здійснювати купівлю товарів, в тому числі дистанційним способом. Ви також підтверджуєте, що маєте право купувати всі категорії товарів, представлені на сайті e-cygarka.com і при цьому не порушуєте законодавства своєї країни.

Дотримання законів

Ви зі свого боку гарантуєте, що при користуванні даним сайтом зобов'язуєтеся ніколи не порушувати закони країни, на території якої в даний момент знаходитеся. На наш розсуд, ми, без Вашого повідомлення, в будь-який момент, можемо повідомити в наглядові органи про всі Ваші дії, які здадуться нам підозрілими.

Процедура прийому замовлення

Зробивши замовлення на сайті e-cygarka.com, Ви беззаперечно погоджуєтеся з тим, що будете зобов'язані здійснити оплату замовлення будь-яким доступним на нашому сайті способом. При цьому ми залишаємо за собою беззаперечне право прийняти або відхилити Ваше замовлення за власним рішенням. Це також діє навіть у тому випадку, коли Ви отримали від нас письмове підтвердження прийнятого замовлення. Така політика ведеться нами з тієї причини, що ми не можемо ніяк гарантувати надходження Ваших коштів від банку в тому випадку, якщо будь-які фінансові операції по Вашому рахунку або Вашій кредитній картці будуть зупинені банком-емітентом.

Терміни поставки замовлення

Просимо Вас звернути особливу увагу на те, що навіть в тому випадку, коли на сайті e-cygarka.com зазначено, що обраний і оплачений Вами товар знаходиться на складі, його гарантована доставка за вказаною Вами адресою лежить поза нашої відповідальності. Всі Ваші претензії щодо збільшення термінів доставки Ви можете пред'являти компанії-перевізнику послугою, якої Ви скористалися при виборі способу доставки замовлення.
При цьому оператори торгового майданчика завжди готові надати допомогу в уточненні даних за місцезнаходження Вашого замовлення.

Повернення пошкоджених товарів

Будьте уважні при отриманні товару, що був відправлений та доставлений через компанію "Нова Пошта" - оглядайте вміст посилки при працівниках компанії.

У випадку пошкодження вмісту відправлення, часткової втрати або недостачі всередині упаковки, з представником компанії "Нова Пошта" в момент отримання відправлення має бути складено Акт приймання-передачі з зазначенням відповідних пошкоджень.

Доставка

При безпосередньому оформленні замовлення Ви можете вибрати найбільш оптимальний для Вас спосіб доставки. Відповідно до цього буде визначатися термін доставки Вашого замовлення.

Обмеження відповідальності адміністрації сайту

Адміністрація нашого інтернет-магазину докладає максимум зусиль для того, щоб вся інформація, представлена ​​на сайті www.e-cygarka.com, була повною і достовірною. Однак існує ймовірність, що Ви зможете знайти будь-які помилки або неточності в матеріалах, представлених на сторінках сайту, так як дуже часто зміни в зміст вносяться дуже швидко і адміністрація не завжди в змозі ретельно все перевірити і постійно контролювати.
Ви беззаперечно погоджуєтеся з тим, що ніколи і нікому не будете висувати жодних претензій, що пов'язані з даними обставинами.

Опечатки на сайті

Адміністрація торгового майданчика допускає можливість того, що в процесі введення інформації про товар оператор може допускати помилки. Адміністрація сайту також допускає, що помилки можливі як в ціні, так і в описі будь-якого товару. Відповідно, якщо Вами було зроблене замовлення по помилково введених оператором даними, то ми залишаємо за собою беззапечечне право відмовити Вам у виконанні зробленого Вами замовлення і, відповідно, постачанні відповідного товару по помилково введених оператором ціною або характеристиками. Ми обов'язково уточнимо дійсні на момент скоєння Вами замовлення ціну або характеристики товару і повідомимо Вам про це електронною поштою. Якщо нові дані Вас не влаштують, то замовлення буде скасоване протягом 72 годин з моменту повідомлення Вас по електронній пошті з боку адміністрації торгового майданчика. Якщо ж при цьому, до моменту повідомлення Вас про недійсність ціни або характеристик товару, Ви встигли зробити оплату, то Вам буде повернута вся сплачена Вами сума в повному обсязі.

Зовнішні посилання на інші сайти

e-cegarka.com може містити зовнішні посилання на інші сайти. Однак при цьому адміністрація торгового майданчика не несе абсолютно ніякої відповідальності за достовірність та повноту будь-якої інформації, представлені на подібних сайтах. Також e-cegarka.com не несе ніякої відповідальності за будь-які можливі ризики або втрати, які виникли у Вас в результаті відвідування Вами даних сайтів.

 

Некоректні умови

Якщо будь-яка з вищенаведених положень цих Правил в якійсь мірі повністю або частково недійсними, незаконними або нездійсненними, то це положення з боку всіх учасників дій, пов'язаних із здійсненням покупок електронних сигарет і аксесуарів до них на даному сайті, буде повністю виконуватися в обсязі, дозволеному чинним законодавством.

 

Top