Про нас

По-перше, дякую за те що відвідали нас.

Наш Інтернет-магазин електронних сигарет і комплектуючих до них - "Electronic cygarka", працює в межах України і ми займаємось продажем та доставкою товарів по всій території України.

І хоча ми лише відкрились в 2016 році, Вам не повинно видаватись, що ми не маємо досвіду роботи в електронній промисловості. Наші менеджери будуть намагатись надати Вам достовірну і повну інформацію, щодо продукції, що реалізовується на сторінках нашого інтернет-магазину.

З чого все починалось?

Перед тим як розпочати нашу справу звичайно ми розпочали "парити" і звісно кинули "палити". Знайшлось маса позитивних відмінностей від звичайних тютюнових сигарет до електронних...

По перше: здоров'я оточуючих - адже ми всі хто палить або палив цигарки знає, що пасивне куріння шкодить більш ніж активне, тому для охорони здоров'я наших близьких людей, я та мої колеги перейшли на альтернативний варіант - "паріння" (vaping)... (Детально відмінності між "парінням" та "курінням" можна прочитати в наших статтях)

По-друге: збереження навколишнього середовища - немає потреби викидувати куди-попало окурки від сигарет...

По-третє: відсутній неприємний запах з рота - під час куріння звичайних тютюнових цигарок велика кількість людей відчуває дискомфорт серед людей що не палять, адже неприємний запах після куріння залишається протягом 5-10 хв...

Це лише три причини, але три вагомі причини, які надихнули нас на даний проект...

Адже Ми змогли кинути палити, можливо і у Вас це вдастся.

Наша продукція

Коли на ринку Європи та України вперше зявились електронні сигарети, вони були обмежені в асортименті, більшість моделей були крихітні, заряд акумулятора був нетривалим, пару було мало. Насправді, такого типу сигарети і зараз можна зустріти на ринку, у звязку із тим, що їх виробництво є дешеве, але одночасно і приносить багато прибутку. Проте клієнти часто шкодують, що витратили свої гроші на дешеві, та меншнадійні та якісні сигарети.

Ми ретельно відбираємо продукцію, яку ми продаємо в нашому магазині - проводимо консультації з виробниками. Ми знаємо, що наші клієнти, як і ми, впевнені що в нашому магазині реалізовується продукція  за найкращою ціною.

Якщо Ви хочете спробувати в перший раз "попарити" або хочете оновити вже існуючу електронну цигарку до просунутого моду (mod), у нас є з чого вибирати.

Наша мета

Якісно обслужити клієнта

Ми: як особисто, так і e-cygarka.com, в якості початківців в даній сфері, отримували подяку та схвальні відгуки,як від нових так і від постійних наших клієнтів та зрозуміли одне - у нас буде успіх, якщо наші клієнти будуть задоволені. Тому основна наша мета - надати якісний товар, та якісні послуги Вам.

Як це здійснюємо?

Якщо Вас зацікавив якийсь товар у нашому Інтернет-магазині Ви можете задати запитання нашим менеджерам для отримання детальної відповеді про ті чи інші характеристики, уточнити спосіб отримання товару та уточнити мпосіб оплати - для цього достатньо скористатись фукцією "Зворонтій звязок", або задати запитання через форму звязку в Розділі "Контакти".

Для більш зручного пошуту товару пропонуємо скористатися Формою пошуку, яка розроблена так, щоб одразу показувати Вам повний список товарів з максимально схожим за змістов введеним текстом:

Додатково товар можна відібрати за критеріями, що більш менш підходять до Ваших побажань та смаків - для цього в лівому боці сайту відображається форма відбору:

 

Гарантія на продукцію!

Кожен з наших покупців захищений Законом України "Про захист прав споживачів" тобто протягом 14 днів кожен з покупців може повернути придбаний товар та отримати затрачені на покупку кошти, при цьому необхідно дотримуватись всіх вказаних рекомендацій передбачених Законом, щодо цілісності та схоронності товару.

Оскільки наш магазин працює виключно на засадах покупки товару у виробника з метою реалізації кінцевому споживачу, то гарантія на товар, що міститься на нашому сайті надається виключно від виробника. Якщо ж такої гарантії немає, магазих "Електронна цигарка" надає 30 днів гарантії на такі товари як: батареї, мехмоди, кліромайзери (за винятком нерозбірних), та іншу продукцію, що не входить до категорії змінних.

Top